Leden 2016

Setkání

31. ledna 2016 v 17:53 | Scatty
Pokud jste četli moje dvě "povídky" tak spolu zvláštním způsobem souvisí. A tak mě napadlo, že z nich udělám jednu mega povídku, kterou budu postupně dopisovat a jednoho dne ji vydám jako jeden článek.

Ahoj jsem Sun. Vítej v zemi mrtvých. Katrina vstala tak prudce, že shodila kytku co ležela na nočním stole. "J-j-j-j-já jsem mrtvá?"
"Ano! Samozřejmě. Stejně jako my všichni." Potom se někdo obrátil na tu usmívající se dívku, která se představila jako Sun s větou: Další nováček, našli jsme ji s bodanci v břiše. Ležela před divadlem. "Co se to děje?!" Sun mi vlídně avšak s nejistotou odpověděla : "Nic ale zvláštní náhoda tomu chtěla, že přišel ještě někdo jiný."

Nic jsem nechápala. Vůbec nic. Absolutně nic. Pamatuju si jenom , že jsem psala naléhavý dopis v cele a pak mě odvlekli a zastřelili. Ale jak to, že stále dýchám? Sun mi řekla, že jsem v zemi mrtvých ale nic moc jiného. A kdo je ten další?
Začalo mě zajímat, co asi dělá moje rodina. Moje matka, můj otec a moje sestra Jin.

SKOK (zpátky do druhého příběhu)

"Bolí to!" Křičela jsem tu větu pořád dokola a dokola. Viděla jsem stíny lidí s plášti. Nejspíš to byli doktoři a snažili se mě udržet při vědomí. Ale to se jim povedlo asi tak na dalších pět minut...

Probudila jsem se a venku byla tma. Vedle mě seděla na židli Sun a četla si knihu. "Sun?" Otočila se na mě se zvýdavým pohledem ve tváři. Začala se ptát, ona se ale neptala na to jak mi je ale na to, jak to že mě mohl někdo bodnout když jsem byla ještě naživu, a ta rána zůstala ještě v posmrtném životě. Když jsem neodpověděla, dospěla k závěru, že jsem musela umřít dřív.

Po několika hodinách vysvětlování a snažení se pochopit co se děje, jsem už měla veliký hlad. Když to jakýmsi záhadným způsobem vycítila Sun, zavedla mě do jídelny, kde už seděla jiná dívka. Přisedla jsem k ní. Podívala se mi do tváře a robrečela se. Usedavě plakala a začala mě i objímat. Chvíli jsem nevěděla co se děje a pak z ničeho nic přišel nával vzpomínek. Jak jsem se dívala na tuto dívku jako na malou holčičku, která spadla a sedřela si koleno. Moje matka ji zvedla a přitulila si ji k sobě. Pak mi pokynula abyh šla k nim a vyslovila tuto větu :"Vy moje malé princezny."

"Ahoj Katrin." Řekla jsem jí do ucha. "Ahoj Jin."

Pokračování příště

V zemi mrtvých

31. ledna 2016 v 17:27 | Scatty |  Povídky
Jsem obyčejná dívka. Jmenuji se Jin. Je mi šestnáct a narodila jsem se ve znamení draka, ale všechno co jsem kdy znala bylo navždy pryč. A to všechno kvůli jednomu člověku. Vraha mého přítele... A později i někoho jiného.

Celé to začalo když jsem přestoupila na jinou školu. Moc se mi tam líbilo! Ale důvod proč jsem přestoupila opravdu vědět nemusíte...

Po dvou týdnech, přišel do třídy další nováček. Byl moc hezký ale asi si všiml jak na něj zírám, protože si sedl vedle mě.
Asi si dovete představit co se dělo v dalším půlroce. Prostě jsme se trochu zamilovali. Přiznávám se! Ale pak se stalo něco na co nikdy nezapomenu.

Po domluvě jsem k němu měla přijít na návštěvu v šest ale chtěla jsem ho překvapit a přijít dřív. Bohužel to byla moje největší chyba v životě. Neotevřel mi on ale muž s pistolí v ruce a rukou od krve...

Jako správný člověk jsem se lekla a utekla jsem s pláčem dolů po schodech. Slyšela jsem jak běží za mnou. Ale musela jsem se dotat jen na ulici, tam je hodně lidí... Boleli mě nohy jak jsem zakopávala o schody, jaké štěstí bylo, že jsem si nevzala ty podpatky!

To co se dělo potom se mi plete. Nejspíš jsem se dostala ven a začala křičet o pomoc, ale nikdo tam nebyl. Zoufalství mě obklopilo a nechtělo mě pustit. Běžela jsem dál a dál. Někdo byl tam vzadu! "Pomozte mi!" Ten někdo se na mě otočil s nožem v ruce a snad ani nechcete vědět co držel v té druhé. Lidský prst. Jedno vím jistě: omdlela jsem.

Probudili mě hlasy. Ležela jsem v nemocniční posteli s rukama svázanýma k sobě a nademnou se skláněla dívka, která mohla být stejně stará jako já. Ahoj jmenuji se Sun. Vítej v zemi mrtvých.

Vyřazování

30. ledna 2016 v 10:00 | h |  Ostatní
Ahoj o téhle rubrice jsem přemíšlela už delší dobu, ale konečně sem se kní dostala.

V tomhle vyřazování jsem dám 4 obrázky. Vy napíšete do kmentu kterej obrázek chcete aby vypadl. Jednou za měsíc se na to podívém a podle toho ty obrázky budou vypadávat(tady budou tři kola). Pak se ten výtězný obrázek ukáže nějak veřejněji(tajemství :D). Prosím pište číslo toho obrázku kterej má vypadnout! Pokud ta postava postoupí tak jí dám v jinačí situaci(asi)

1.2.3.4.

Hlasovat v každém kole můžete jen jednou. Ať vyhraje ten nejlepší. :*

Deník mrtvoly

29. ledna 2016 v 17:03 | Scatty |  Povídky
Jenom pro informaci, toto je moje první povídka a tak nevím jestli to bude ok. Ale ráda píšu a tak jsem to musela zkusit.


Nevím jestli tohle bude někdo číst, ale jmenuji se Katrina a bývala jsem houslistkou. Proč "bývala"? Protože jsem se připletla do něčeho co bylo nad moje síly. Teď čekám na jistou smrt. Dokonce se nemůžu dočkat až přijde ten nerudný hlídač, vyvede mě ven a zastřelí. Ale protože spíš dřív umřu hlady, chci se někomu svěřit se svým příběhem. Ale co si budeme povídat, svěřím se kusu toaletního papíru.

Narodila jsem se 8. května 2023. Moc si toho z dětství nepamatuju ale vím, že už od tří let jsem se učila hrát na housle. Milovala jsem hru na housle. Bylo to jako odtrhnout se od světa a mít chvíle jen a jen pro sebe. Ale když začala bitva u bývalé jaderné elektrárny, která způsobila atomovou válku, museli jsme se začít skrývat v lesích. Všichni opustili města a prchli do lesů. Žili jsme jako zvířata. Každý jel sám za sebe. Každý na vlastní triko. Válka trvala přesně deset let a tři měsíce. V té době mi už bylo 23 a mohla jsem se vrátit ke své zálibě. Ke hře na housle.

Po několika měsících obnovování měst a vesnic, se vše vrátilo do normálu a já jsem dostala nabídku hrát v divadle na housle. Zaskočilo mě to a dodnes si pamatuju, že tato věta zaskočila i toho poslíčk, který zprávu přinesl. Nejspíš si říkal jak by někdo jako já mohl dostat pozvánku do divadla, kde hrají jenom profesionálové.

Byla jsem v divadle už skoro rok, když jsem zaslechla rozvor v maskérně, kde jsem si zapoměla sponu do vlasů. "Ale pokud to uděláte, způsobíte další válku!" "A o co myslíte, že nám jde?!" Potom mi někdo přetáhl pytel přes hlavu. Nic jsem neviděla jenom sem tam změnu osvětlení.

Pak už si nic nepamatuju. Probudila jsem se v téhle cele. Hladová, žíznivá s touhou utéct pryč od lidí co prý můžou způsobit další válku!

Slyším kroky, nemám moc času, musíte zabránit válce! Jděte do divadla na ulici Chenšo, promluvet si s kameramanem. A pokuste se zabránit v....................

Zapomenuté narozeniny

29. ledna 2016 v 10:00 | Hiyori |  Povídky
Ahoj minaj tak jsem tu sprvní povídkou.Každou povídku ukončí "krásný" obrázek (teda pokud ji budu psát já).

Když se okolo 15 hodiny vracím s Charlet do cechu.Potkám Lucy, Erzu a Levy tak je doběhnu a pozdravím. Celý cech je na mě a Charlet strašně hodný tak se snažím neustále myslet pozitivni abych jim to oplatila.
Dnes se, ale holky chovají divně. Když přijdeme do cechu tak se běžím zeptat Miri jestli neví co se jim stalo. Jak probíhám cechem tak si všímám, že Gray a Natsu se spolu neperou a když trochu spozorním tak si všímám všech těch smutných tváří. Všichni se tváří smutně a všichni spozorněli když jsem přišla. "Co se stalo?"ptám se s Charlet"snad jsem nikomu neublížila." Ta jen pokrčí rameny a letí k Happymu.
Dojdu k Miře "Ahoj Miro stalo se snad něco, že jsou všicni tak smutní?" "Nic vážného Wendy nemusíš se ničím trápit." Mira je namě jako vždy velmi hodná, ale neusmívá se. Proto dostávém ještě větší strach. Znovu se rozhlížím pocechu- Levy, Lucy a Charlot si sedli spolu s Gajelem, Natsuem a Happym, Erza si přisedla ke Caně a Juvia sedí u Greye.
Přemýšlím jestli už se vrátil Romeo přece jenom už má tři dny spoždění, ale nikde ho nevidím. Otočím se k Miře "Miro nevíš kdy se vrátí Romeo?" doufám že nejde slyšet jak mám zoufalej hlas. Miřin obličej potemní ještě víc. "Miro kdeje Romeo?!"už pomalu křičím přes celej cech, všichni se knám otáčí. Lucy ke mně přijde "Neboj Wendy. Romeo je vpořádku, stoprocentně se nejpozději do týdne vrátí. Ta mise možná bude trochu delší. Vždyť to znáš když snámachodíš na mise jak se většinou prodlouží." Lucy se usměje. Ale já poznám, že to sama neví a že to říká jen abych se uklidnila. Natsu vstává a křičí na Happyho "Happy jdeme najít Romea." "Jdu sváma!" vykřuknu bez přemýšlení "Wendy ty nikam nejdeš." říká mi Charlot.Už zase se o mě přehnaně bojí. Trochu protestuju. Gray se přidává k Natsuovi "Natsu přeci si tu slávu nenecháš prosebe." Erza se na mě usměje a říká " Lucy máme práci. Přece nenecháme jít ty blbce sami. Ještě se jim podaří rozbýt celý město". "HEJ!" Zakřičí Gray a Natsu jako jeden muž a začnou se spolu rvát.
Usměju se i když mám slzy skoro na krajíčku když jim mávém a přeji šťastnou cestu. "Neboj oni ti Romea přivedou spátky" "A my jim než s vrátí upečeme dort" snaží se mě utěšit Mira a Levy. Já se, ale rozběhnu a uteču do města.
Ve městě varazím do Lisanny "Wendy kam tak spěcháš?" zeptá se mě. "Nevím jen chci najít nějaké místo kde bych mohla být sama" odpovím. "Tak běž postaré cestě. Na konci cesty je stará stodla. Jeto příjemné a tiché místo" řekne mi Lisa pak už se jen rozloučí a jde do cechu. Bežím po staré cestě a opravdu nakonci té klikaté cesty je stará stodola obklopená stromy. Podaří se mi zakopnou a říznout se do kolena. To mi je teď, ale jedno. Chci klid a hlavně se mi chce brečet. Mám starch.Ne osebe, ale o Romea. Doběhnu do stodoly a lehnu si tam na zem. Už se stmívá pomyslím si. Najednou slyším nepříjemné zvuku. Někdo vešel do stodoly. Ta osoba mi zakrije oči. Mám strach. Chce mě snad unést nebo mi nějak ublížit?
"Všechno nejlepší k narozeninám" řekne ta osoba. Ten hlas znám. Ten hlas já zném nejlíp z celého cechu. Ten hlas patří.
"Romeo" vykřiknu snadšením v hlasem. Možnám trochu větším než bych chtěla. Vyleze na seník a já za ním. Lehneme si do sena. A nikdo už nic neříká. Jen tam tak spolu vtichosti ležíme. Byla sem rozrušená ztoho, že se Romeovi něco stalo tak moc, že sem úplně zapoměla na vlastní narozeniny. Ale tohle je ten nejlepší dárek který jsem mohla dostat pomyslím si. Jen já a Romeo. Romeo a já.

Tak doufám, že se vám moje povídka líbila. Byla moje první, ale já osobně si myslím že vypadá slybně.

Tohle sem kreslila já(Scatty kreslí mnohem líp)

Láska na první pohled(přímo z FT)
no možná takhle to mohlo vypadat v té stodole(obrázek z netu, fajn na tenhle obrázek nikdo nemá Mrkající)

Pololetní prázdniny

29. ledna 2016 v 8:00 | Hiyori |  Články
Ahoj minaj tak tu máme pololetí. Já měla čtyři dvojky, ale i tak jsem moc spokojená. A co vy jaký jste měli známky?
Samodřejmě nesmíme zapomenout na tu nejlepší věc která se týká pololetí. POLOLETNÍ PRÁZDNINY a tady těmhle nejtradším prázdninám se vstahuje jedno krásné "rčení"-
3 skvělé fakty:

dnes jsou prázdniny


zítra jsou prázdniny

pozítří jsou prázdniny

Malinký prázdninový kví: z jakého anime je ta poslední holka?
Pokud bych chtěla být hodná tak dám a,b,c ale já sem zlá. Mrkající

Seiken no Blacksmith

29. ledna 2016 v 7:00 AnimeOdkazy: http://www.hns.moe/anime/seiken-no-blacksmith

Kovář Luk už třikrát zachránil Cecily. Dvakrát před démonem a jednou před bláznem. Luk má za úkol ukovat meč který porazí "Boha" (něco jako krále démonů). Podaří se mu to když ho pořád Cecil otravuje aby jí ukoval katanu i když se spřátelí s Ariou dívkou která je magický meč? Ještě ktomu se Luk musí starat o svojí kamarádku Lisu a přitom se vypořádat se svojí minulostí. Zvládne to všechno Luk sám nebo mu u toho bude muset pomáhat i Cecil???

Pár obrázků

26. ledna 2016 v 17:06 | Scatty |  Galerie
Tak trochu se nudím... Tak není nic lepšího, než něco napsat na blog! Ale protože nevím co, tak sem prostě dám pár anime obrázků... (Pokud jste něco očekávali, tak se vám omlouvám)
Noragami

22. ledna 2016 v 7:00 Anime
Jedno zmích nejoblíbenějších anime.Odkazy: 1.série- http://shirai.cz/anime-zobraz/543/noragami/ (nutná registrace)
http://www.hns.moe/anime/noragami

2.série- http://shirai.cz/anime-zobraz/9398/noragami-aragoto/ (nutná registrace)
http://www.hns.moe/anime/noragami-aragoto

Hiyori Iki potká na ulici kluka kterej vypadá že je stejně starej jako ano. Tento chlapec hledá kočku jménem Milord. Když kočku uvidí na silnice rozběhne se zaní, ale zrovna jede autobus. Hiyori vběhne na silnici aby zachránila toho kluka, ale autobus ji srazí. Hiyori po nehodě skoropořád ve škoe usíná a když usne tak jí vyklouzne duše(má ocas jako kočka). Ten chlapec kterého Hiyori "zachrání" se jí v nemocnici představí jako bůh Yato řekne jí že ji vrátí do normálu. Ale jak tový hloupí bůh který nemá ani svatyni a dělá podřadné práce může Hiyori zachránit? A ještě ktomu má každý bůh svojí regálii- mrtvého člověka, ale Yatovi každý božský nástroj odejde( kdo by chtě žít z bezďákem v tplákovce?). Bez této regálie bůh nezmůže nic.Yato si regálii najde, ale jak dlouho mu vydrží? Jak Yato zachrání Hiyori, bude mít se svojí regálii dobrej vztah a bude mít vlastní chrám ???

O mně- Domini

21. ledna 2016 v 20:11 | Domini |  Admini
Ahoj! Jsem nová adminka Domini a budu přidávat články o anime.Moc ráda sleduji anime a ráda kreslím a zpívám.Jsem studentka a doufám že mě budete mít rádi!!!!!Mrkající

Snaha byla

18. ledna 2016 v 16:30 | Scatty |  Galerie
Taky se Vám někdy stane, ža část obrázku máte jako vytištěnou ale ten zbytek je na nic? To se mi právě teď stalo...

Vyhledala jsem si "anime" a uložila jsem si pár obrázků. Jeden se mi moc líbil a tak jsem se ho rozhodla namalovat.
Obrysy byly ještě snesitelné...
Oči jsem vybarvila jak nejlíp to šlo...
A pak šlo všechno do pekel....Zamračený

No jen se podívejte! Podle čeho jsem to malovala a jak to dopadlo... Ale věřte nebo ne je to jeden z těch hezčích obrázků...
Takhle to mělo dopadnout...
(https://www.google.cz/search?q=anime&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjisvKRxbPKAhWGtxQKHaDVD3MQ_AUIBygB&biw=1525&bih=708&dpr=0.9#imgrc=6h0-EglkZNq4sM%3A)

A takhle to dopadlo... (omlouvám se za to, že je to natočené. Nejde mi to spravit)No nic, už s tím nic nenadělám. Pro uklidnění pár normálních anime obrázků.
O mě - Scatty

17. ledna 2016 v 8:00 | Scatty |  Admini
Přezdívka: Scatty
Pohlaví: Žena
Povolání: Studentka
Koníčky: Koukání na anime, poslech hudby, hra na housle (pokud mi je je někdo ochoten půjčit...Zamračený), hra na klavír

Hiiro no kakera

15. ledna 2016 v 7:00 Anime

Zdroje: 1.série- http://www.hns.moe/anime/hiiro-no-kakera-tamayori-hime-kitan
2.série- http://www.hns.moe/anime/hiiro-no-kakera-dai-ni-shou

Představte si: Jedete k babičce protože vás tam poslali rodič vystoupíte z autobusu, chvíli jdete lesem najednou navás něco zaůtočí. Oběví se vedle vás kluk kterej vás zachrání chová se mile a najednou vám řekne blbko. Ten kluk svámi dojde k babička a ta ti řekne že jsi princezna Tamayori. No tak přesně tohle se stalo Tamaki.
Co se stane Tamaki a klukovi okterém se dozví že je její strážce ještě s dalšímy čtyřmi debily(omlouvám se že sem to takhle použila, ale ti kluci se chovají jako totální baka) když začnou mizet artefakty (cenosti o které měli chránit) a Tamaki protože je snima propojená zečne hrozně bolet hlava. Pomůžou si všicni navzájem a ochrání se?? Když si tak moc lezouna nervi.Let it snow!

8. ledna 2016 v 17:54 | Scatty |  Galerie
Když už byl ten sníh, tak dva obrázky s ním.

Nové adminky

8. ledna 2016 v 17:35 Admini
Ahoj minaj. Tak jsem tu s druhým článkem ohledně adminek. Máme tu DVĚ nové adminky - Scatty, celou přezdívkou Scathach a Domini. Jsou to moje spolužačky a zároveň první lidé, kteří se dozvěděli o mém blogu. Scatty se asi zaměří spíše na galerií, ale i tak se nechme překvapit. A Domini bude spolu se mnou psát články.
Vaše adminka Hiyori

Ouran Koukou Host Club

8. ledna 2016 v 7:00 Anime
Úžasné anime. VAROVÁNÍ: Časté záchvaty smíchu!
Nevím jetli někdo četl mangu Líbání zakázáno (doporučuju), ale jestli jo tak toto anime je podobné.


Odkazy: http://www.hns.moe/anime/ouran-koukou-host-club
http://shirai.cz/anime-zobraz/9474/ouran-koukou-host-club/?_fid=uyyw (nutná registrace)

Představte si obří školní areál, ktomu hromadu snobů se spoustou volného času. Tak to je Ouran Highschool.
Na kterou chodí chudčí dívka jménem Haruhi Fujioka. Hne první den se jí podaří zabloudit do Hostitelského klubu. Tetno Hostitelský klub má jen 6 členů (šest nejhezčích a nejbohatších chlapců na škole) a je na škole proto aby bavil dívky ve volném čase. Potom co tam Haruhi zabloudí si tito kluci myslí že je gay protože vypadá jako kluk. Haruhi stoho jak je viděšená rozbije vázu za 8 molión yenů protože to nemůže zaplatit tak se stane "členem" klubu. Co se stane když tito chlapci zjistí že je Haruhi dívka jak zaplatí svůj obří dluh?

Tomu malímu klukovi je 17 let. XD