V zemi mrtvých

31. ledna 2016 v 17:27 | Scatty |  Povídky
Jsem obyčejná dívka. Jmenuji se Jin. Je mi šestnáct a narodila jsem se ve znamení draka, ale všechno co jsem kdy znala bylo navždy pryč. A to všechno kvůli jednomu člověku. Vraha mého přítele... A později i někoho jiného.

Celé to začalo když jsem přestoupila na jinou školu. Moc se mi tam líbilo! Ale důvod proč jsem přestoupila opravdu vědět nemusíte...

Po dvou týdnech, přišel do třídy další nováček. Byl moc hezký ale asi si všiml jak na něj zírám, protože si sedl vedle mě.
Asi si dovete představit co se dělo v dalším půlroce. Prostě jsme se trochu zamilovali. Přiznávám se! Ale pak se stalo něco na co nikdy nezapomenu.

Po domluvě jsem k němu měla přijít na návštěvu v šest ale chtěla jsem ho překvapit a přijít dřív. Bohužel to byla moje největší chyba v životě. Neotevřel mi on ale muž s pistolí v ruce a rukou od krve...

Jako správný člověk jsem se lekla a utekla jsem s pláčem dolů po schodech. Slyšela jsem jak běží za mnou. Ale musela jsem se dotat jen na ulici, tam je hodně lidí... Boleli mě nohy jak jsem zakopávala o schody, jaké štěstí bylo, že jsem si nevzala ty podpatky!

To co se dělo potom se mi plete. Nejspíš jsem se dostala ven a začala křičet o pomoc, ale nikdo tam nebyl. Zoufalství mě obklopilo a nechtělo mě pustit. Běžela jsem dál a dál. Někdo byl tam vzadu! "Pomozte mi!" Ten někdo se na mě otočil s nožem v ruce a snad ani nechcete vědět co držel v té druhé. Lidský prst. Jedno vím jistě: omdlela jsem.

Probudili mě hlasy. Ležela jsem v nemocniční posteli s rukama svázanýma k sobě a nademnou se skláněla dívka, která mohla být stejně stará jako já. Ahoj jmenuji se Sun. Vítej v zemi mrtvých.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama