Únor 2016

Romeo and Juliet

26. února 2016 v 7:00 | Hiyori |  Anime
Ano i klasická dílo můžeme vidět jako anime. Jen vám radím najděte si poslední dílns titulkama ať nedopadnete stejně jako já :(. No.... katasrofa, ale jinak kromě toho moc pěkné anime.

Žánr: Romantika, Seinen

Odkaz: http://shirai.cz/anime-zobraz/36/romeo-x-juliet/?_fid=qvri

Monték zabije všechny Kapulety a jen Julii ne. Julii a její služku(asi o dva roky starší dívku) zachrání neznámá osoba. Jůlie vyrůstá čtrnáct let jako chlapec aby někdo neměl podezření, že je to Julieta ----- ---- Kapuletová. Žije u jednho rodu v divadle. Jediná herečka (která neví že je Juliet holka) ji vytáhne na ples jako holku. A tam se Juliet seznámí se synem Montékovým Romeem. Co se stane když se do sebe zamilují a neví z jakého rodu je ten druhý? A aby toho nebylo málo Romeo má snoubenku. Celé tohle romantické drama sleduje vlastník to ho divadla který píše tak hrozné hry, že na ně skoronikdo nechodí. A tady tenhle spisovatel divadelních her se nejmenuje jak jinak než Willi....


Sherlock Holmes!!!!!!!!!!!

24. února 2016 v 19:01 | Scatty
Teď budu tak trochu zrádce... Mám radši Sherlocka Holmese než anime!!!!!
ALE když jsem hledala na netu tak jsem objevila SH v anime podobě!!!!!!!!! Musím jít hledat dál a najít to anime.....

ODKAZ :
https://www.google.cz/search?q=anime+cry&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiYm8GJ-ZDLAhWEgw8KHUtEBkoQ_AUIBygB&biw=1525&bih=708&dpr=0.9#tbm=isch&q=anime+sherlock


nAsi bych měla uznat, že jsem do Sherlocka Holmese tak "trochu" blázen......... Smějící se

Trojbarevná Triáda

24. února 2016 v 18:07 | Hiyori |  Povídky
Ahoj minaj tahle povídka nenií dokončená, Uvidítejí ještě jednou ve správném podání. Psala jsem ji jako úvodní slohovku.

Vracím se celá unavená domů z mise. Sem unavená, ale i tak balancuji na výklenku mezi kanálem a chodníkem.
"Slečno Lucy opatrně ať nespadnete" varují mě jako každý den rybáři. Plu jde na chodníku hned vedle mě a podává mi ruku abych se ho chytla. S dokonalím saltem přeskočím Plua těsně před náš dům.
"Háj Lucy mám ti od Natsua vzkázat, že máš přijít k nám domů" řekne mi Happy když přijdu domů. "Co tady děláš Happy?! Proč mi lezeš bez dovolení do bytu?!" "Natsu říkal" vpadne mi do řeči "Že má pro nás novou misi" "Zrovna jsme se vrátili z dvou týdenní mise!" vykřiknu na něj "Nikam nejdu!! A vzkaž Natsuovi, že jestli mi chce něco. Tak má přijít sám a když tak počkat přede dveřmi.!" "Prosím. Prosím. Prosím" prosil Happy "Dobře Happy" ten jeho roztomilý kočičí obličejík mě přesvědčil. Vyšla jsem ze dveří a vidím, že Happy nejde. "Co se děje Happy. Jak to že nejdeš?" "Vadilo by ti kdybych tu zůstal? Dva týdny jsem pořádně nespal a doma nemám pořádnou postel." "Dobře, ale jen dneska. Nezvykej si!" "Díky Lucy si nej..." ani nestihne doříct větu, protože usnul. Chudák koťátko malý. Natsu jeho majitel ho nutí ať ho všude tahá jenom proto že má Happy křídla a jemu samotnému se navaluje v dopravním prostředku. I když Natsua znám už celkem dlouho tak si nemůžu zviknout na ty jeho červené vlasy a ten jeho křivej úsměv.
Tím jak sem se zamyslela mi cesta k Natsuovi utekla rychle. Jsem na rozcestí už jen stačí jít pět kroků doprava přejít lávku a jsem tam. Chci si zkontrolovat klíče od bran, ale uvědomím si že sem si je nechala doma. A teď toho lituju. Na cestě se objevili tři banditi. Jeden má černé oblečení, druhý červené a třetí tmavě zelené. Tak aspoň chmátnu po hvězdném biči který jsem dostala od Virgi. "CO?!! Kde mám bič?!" Jeden bandita který je v černém oblečení po mě skáče jako první. Jdu do bojové pozice a skopnu ho na bok. Super pomyslím si první dole. Vrhá se na mě druhý tentokrát má, ale oblečení červené. Tohle zbarvení nechápu i když se mi zdá že mi jsou samotní banditi nějak povědomí. Vyhnu se mu "Co?" řeknu už jen polohlasem. Ležím na zemi oči se mi přivírají, banditi jsou nade mnou a já asi brzo padnu do bezvědomí. Už jen cítím jak mě ten třetí bandita bere, jeho oblečení je tmavě zelené. Vzpomněla jsem si, že tito banditi byli v cechu na nástěnce úkolů. Troj barevná triáda- unášejí dívky pozdě večer i když je s nimi mág S třidy. Nic najednou černo.


Kolik času uběhlo než jsem se probudila. Hodina, dvě? Ležím ve skále, na zemi a slyším povědomí hlas. Když se pořádně rozhlédnu zjistím, že jsme kousek od Natsuova domu. Ten známí hlas se přibližuje a už a ji vidím tu osobu které patří ten hlas.
"Ahoj Lucy nepotřebuješ pomoct?" objeví se přede mnou Natsu s tím jeho křivím úsměvem.
"Řev ohnivého draka!" zařve Natsu dá si levou ruku v pěst a pravou na tu levou, následně si dá obě ruce před pusu a pořádně se nadechne. Místo výdechu mu jde, ale z úst oheň. Sem slabá a zase odpadám.

Někdo mě hladí po vlasech, ale nevím kdo to je. Jsem pořád trochu vyčerpaná tak asi ještě na 5 minut usínám. Otevírám oči a vidím Natsuův obličej ve kterém je ještě větší úlev než většinou.
"Jsi v pořádku Lucy?" zeptá se mě Natsu když už ležím u něho doma na pohovce. Mám hlavu na jeho kolenou a on mi hladí vlasy. Natáhnu se abych ho políbila. Políbíme se. Asi tak pět sekund pak otevírám oči a zase si lehám na jeho kolena. "Jsem a to jen díky tobě" řeknu "Děkuji Natsu."
Vstávej, je ráno

24. února 2016 v 17:32 | Hiyori |  Články
Ahoj minaj mám tu článek- Vstávej, je ráno. Jeto téma týdnen proto to píšu.

Tuhle větu stoprocentě každý zná. O víkendu jsem šla spát strašně pozdě pátek: 6:00-00:33, sobota: 7:21-0:31(koukala jsem se se Scatty a Domini na film), neděle: 7:20-22:30, pondělí 6:00-?.
Samozřejmě, že to ráno vypadalo nějak takhle:
Zazvonil mi budík v 5:55. Nic. Neslyšela jsem ho a spala dál. Budík 6:00. Vstávám. Sedám si na postel. A hádej te co? Zase usínám. Mamka jde ke mě do pokoje v 6:13. A já jí říkám už když je ve dveřích svojí známou větu: ,, Jo mami už jsem vzůr".

Tohle byla moje malá ukázečka z mojí každdodení ranní "rutiny". Lidi doporučuju vám jednu věc CHOĎTE SPÁT VČAS!!

Vstávej, je ráno. ☺☻

Kimi Ni Todoke

19. února 2016 v 7:00 | Scatty |  Anime
Kimi ni todoke bylo první anime na které jsem viděla až do konce. Moc se mi to líbilo.

Žánry: Dospívání, Podle mangy, Romantika, Shoujo, Střední škola, Ze života

Odkazy: http://www.hns.moe/anime/kimi-no-todoke
http://shirai.cz/anime-vypis/kimi-ni-todoke/ (nutná registrace, je tam i druhá série)

Hlavní hrdinka Sawako (přezdívaná Sadako - smrtka) je velice uzavřená dívka. Nemá žádné kamarády a všichni se jí bojí. Všechno se ale velice rychle změní a získá 2 kamarádky. To všechno díky jednomu usmívající se klukovi. Který je možná o něco víc než jen kamarád....


Promiňte

17. února 2016 v 17:27 | Hiyori + Scathach |  Povídky
Ahoj Minaj. Omlouvám se, ale dneska nevyjde žádná povídka. Proč? Scatty nestihla napsat a já momentálěně píšu jednu eeextra dlouhou-minimálně na tři části a jedna část bude mít asi minimálně délku A4.


Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

12. února 2016 v 7:00 | Hiyori |  Anime
Ahooj taže tohle anime je prostě BOŽÍ jedno zmích nejoblíbenějších. Doufám že se vám bude líbit tak jak mně. Jen jediný co mě naštvalo je to, že první série má častečně otevřenej konec a nevím jestli bude druhá série. :(

Žánr: Fantasy, Juujin, Komedie, Personifikace, Podle novely, Supersíla

Odkazy: http://www.hns.moe/anime/mondaiji-tachi-ga-isekai-kara-kuru-sou-desu-yo
http://shirai.cz/anime-vypis/mondaiji-tachi-ga-isekai-kara-kuru-sou-desu-yo/

Celý příběh se točí okolo Bezejmených. Dřív byly jedním z nejlepších cechů v Malé Zahredě. Ale démon je vyzvql na souboj a když váz vyzve démon nemůžete odmítnout. V tomhle souboji sttatili mnoho přátel, vlajku a jméno cuchu. Hodně lidí pak z cechu odešlo a zůstalo tam jen pár dětí. Tak se.rozhodnou přivolat tři náctiletý děcka z jinačích planet aby jim pomohly.
Podle mě je nej postava Černý králík, napište mi do komentu kdo je podlevás nejlepší postava.

moje nejoblíbenější postava je černý králík(její vlasy mění barvu :* )

Překvapení

10. února 2016 v 17:00 | Scatty |  Povídky
"Ani nevíš jak ráda tě vidím!"
Jin (vlastně Jina ale Jin se jí líbí víc) se začaly zalívat oči slazama. Bolelo ji břicho, jakoby snědla něco jedovatého. Sesunula se Katrin na rameno. "POMOC..."

Zatímco ustrašená Katrin stála přede dvěřmi ošetřovny, Jin ležela uvnitř a Sun spolu s doktory se snažili zjistit, co jí je.
Katrin stála před ošetřovnou dobré tři hodiny a byla tak vysílená, že se pomalu nemohla doplazit do druhého patra, kde byly pokoje. Tak se prostě uvelebila na sedačkách v čekárně a usnula.

Zdálo se jí o smrti. Což vlastně nebylo žádné překvápko, když byla mrtvá. Ale jí se zdálo o smrti její sestry. Jak otevřela dveře a do jejího břicha zarazil muž nůž. Jak poté už v posmrtném životě utíkala dolů ze schodů a snažila se najít pomoc....

Probudil jí křik. Poznala čí je. Její sestry. Její malé sestřičky. Propukla v usedavý pláč. Lomcovala klikou od dveří ale ta jen naprázdno padala a zase se zvedala nahoru. Byly to muka. Slyšet jak její sestra trpí a ona přitom mohla jen poslouchat jejímu řevu, který rval uši. Ten ale po další ani ne minutě ustal. Slyšela jak Jina hluboce oddechuje a zklidňuje se. Pak se dveře náhle otevřely a Katrin, která se o ně doposud opírala spadla na zem. Podívala se nahoru kde stála Sun, s rukama od krve. "Co se stalo?!"

"Rány se jí otevřely. ALE už je v pořádku. Neboj se" Katrin se s ůlevným vydechnutím sesunula na zem. "Co se jí vlastně stalo?" Sun chvíli váhala jak to Katrin podat ale nakonec odpověděla. "Stala se jí vzácná věc. Zemřela a přitom o tom ani nevěděla a když už byla v jiném světě a byla zase zranitelná náš nepřítel ji začal bodat do břicha." "Nepřítel?! Jaký nep?!" Katrin nestihla říct celou větu, protože se rozletěli dveře od ošetřovny a dostala rovnou do nosu.
Ze dveří vyšel doktor, který vypadal velice ustaraně. "Zjistili jsme ještě něco." Katrin hlavou probleskly ty nejhorší scénáře ale rychle je zahnala pryč.
"Je těhotná."

manga shakespeare

10. února 2016 v 12:00 Manga
Tato manga má asi 14 svazků. V každém svazku se nejde jedno dílo velkého spisovatele Shakespeara. Např. Romeo a Julie, Hamlet, atd...
Mně se nejvíc líbyla manga Romeo a Jůlie, každou totiž ilustroval někdo jiný (mylím že Američani). Byla nejlíp ilustrovaná a to je u mangy HODNĚ důležité.
Výsledek obrázku pro manga shakespeare

Dance with Dewils

5. února 2016 v 7:00 Anime
Mně se tohle anime líbilo, ještě ktomu tam mají pěkné písničky :), doporučuji klidně jen ty písničky.

Odkaz: http://www.hns.moe/anime/dance-with-devils
Odkazy-písničky: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKdMRe9q_wE2aAMZnKAqB_xG8kyVz_u_M
Moje nejoblíbenější jsou: 1,2,5,8,10

Ritsuku studuju druhý rok na akademii Shiko. Se svojí mamainkou bydlí v malé domě a její bratr studuje v Anglii(myslím že to byla Anglie, ale nepamatu ju si to přesně). Co se stane když někdo unese její mamku kvůli tomu, že chce grimoár? A ještě k tomu jí její bratr kteý se vrátí řekne, že někteří její spolužéci jsou démoni.Icon Folder - Dance With Devils by alex-064Výsledek obrázku pro dance with devils

Příběh Sun

3. února 2016 v 17:00 | Scatty |  Povídky
Vždycky jsem věděla, že nejsem normální. Ale ta největší změna přišla, když mi bylo devět.
Stalo se to ve škole. Začala hodina matematiky a já jsem si otevřela sešit. Ale kolem sešitu se začaly ukazovat zvláštní znaky. Nikdy jsem nezjistila co znamenají. Po chvíli tyto vidiny ustaly. Podívala jsem se na učitelku a slyšela jsem jak něco říká a přitom má zavřenou pusu. To co jsem tehdy slyšela mě vyděsilo k smrti. Byly to její myšlenky!

Jak už ta bývá, po několika měsících cvičení jsem si na to zvykla. Bohužel, když mi bylo deset začala válka. Válka, kterou ve které jsem zemřela.

Ocitla jsem se na velice zvláštním místě. Nikde nikdo. Ani noha. A přitom byla zem pocáaná čerstvou krví. Pak se nademnou z ničeho nic objevil mladík asi tak o dva roky starší než já. Zavedl mě do domu, kde stála skupinka lidí a koukali se na mě jako na ducha. Řádně jsem se jim představila a oni zase mě. Nakéonec se mě zeptali jestli umím vařit, nebo léčit, nebo něco takového. Řekla jsem jim o svém největší tajemství, o své moci vniknout do mysli jiných lidí.

Udělali ze mě psycholožku. Chápete to?! Psycholožku! Chvíli jsem byla naštvaná, ale pak jsem uviděla co usejí dělat ostatní...

Takhle to šlo deset let. Měla jsem 20 a v tu chvíli se stalo něco na co se nedá jen tak zapomenout. Přišli dvě dívky, shodou okolností sestry. Jedna měla 24 a ta druhá 16.

Měla jsem plán jak z nich dostat informace.
"Takže si to projedeme ještě jednou. Co jim řekneš?"
"Řeknu jim, vítejte v říši mrtvých a budu si hrát, že jsem jejich kamarádka. Potom od nich získám informace o válce a nakonec je zabiju."

Informace o povídkách

1. února 2016 v 17:03 | Scatty |  Povídky
Protože, mě Hiyori řekla, že ty povídky bych měla vydávat pravidelně, tak to tak udělám. Nejspíš budou vycházet každou středu ale nevím to jistě...