Překvapení

10. února 2016 v 17:00 | Scatty |  Povídky
"Ani nevíš jak ráda tě vidím!"
Jin (vlastně Jina ale Jin se jí líbí víc) se začaly zalívat oči slazama. Bolelo ji břicho, jakoby snědla něco jedovatého. Sesunula se Katrin na rameno. "POMOC..."

Zatímco ustrašená Katrin stála přede dvěřmi ošetřovny, Jin ležela uvnitř a Sun spolu s doktory se snažili zjistit, co jí je.
Katrin stála před ošetřovnou dobré tři hodiny a byla tak vysílená, že se pomalu nemohla doplazit do druhého patra, kde byly pokoje. Tak se prostě uvelebila na sedačkách v čekárně a usnula.

Zdálo se jí o smrti. Což vlastně nebylo žádné překvápko, když byla mrtvá. Ale jí se zdálo o smrti její sestry. Jak otevřela dveře a do jejího břicha zarazil muž nůž. Jak poté už v posmrtném životě utíkala dolů ze schodů a snažila se najít pomoc....

Probudil jí křik. Poznala čí je. Její sestry. Její malé sestřičky. Propukla v usedavý pláč. Lomcovala klikou od dveří ale ta jen naprázdno padala a zase se zvedala nahoru. Byly to muka. Slyšet jak její sestra trpí a ona přitom mohla jen poslouchat jejímu řevu, který rval uši. Ten ale po další ani ne minutě ustal. Slyšela jak Jina hluboce oddechuje a zklidňuje se. Pak se dveře náhle otevřely a Katrin, která se o ně doposud opírala spadla na zem. Podívala se nahoru kde stála Sun, s rukama od krve. "Co se stalo?!"

"Rány se jí otevřely. ALE už je v pořádku. Neboj se" Katrin se s ůlevným vydechnutím sesunula na zem. "Co se jí vlastně stalo?" Sun chvíli váhala jak to Katrin podat ale nakonec odpověděla. "Stala se jí vzácná věc. Zemřela a přitom o tom ani nevěděla a když už byla v jiném světě a byla zase zranitelná náš nepřítel ji začal bodat do břicha." "Nepřítel?! Jaký nep?!" Katrin nestihla říct celou větu, protože se rozletěli dveře od ošetřovny a dostala rovnou do nosu.
Ze dveří vyšel doktor, který vypadal velice ustaraně. "Zjistili jsme ještě něco." Katrin hlavou probleskly ty nejhorší scénáře ale rychle je zahnala pryč.
"Je těhotná."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama