Příběh Sun

3. února 2016 v 17:00 | Scatty |  Povídky
Vždycky jsem věděla, že nejsem normální. Ale ta největší změna přišla, když mi bylo devět.
Stalo se to ve škole. Začala hodina matematiky a já jsem si otevřela sešit. Ale kolem sešitu se začaly ukazovat zvláštní znaky. Nikdy jsem nezjistila co znamenají. Po chvíli tyto vidiny ustaly. Podívala jsem se na učitelku a slyšela jsem jak něco říká a přitom má zavřenou pusu. To co jsem tehdy slyšela mě vyděsilo k smrti. Byly to její myšlenky!

Jak už ta bývá, po několika měsících cvičení jsem si na to zvykla. Bohužel, když mi bylo deset začala válka. Válka, kterou ve které jsem zemřela.

Ocitla jsem se na velice zvláštním místě. Nikde nikdo. Ani noha. A přitom byla zem pocáaná čerstvou krví. Pak se nademnou z ničeho nic objevil mladík asi tak o dva roky starší než já. Zavedl mě do domu, kde stála skupinka lidí a koukali se na mě jako na ducha. Řádně jsem se jim představila a oni zase mě. Nakéonec se mě zeptali jestli umím vařit, nebo léčit, nebo něco takového. Řekla jsem jim o svém největší tajemství, o své moci vniknout do mysli jiných lidí.

Udělali ze mě psycholožku. Chápete to?! Psycholožku! Chvíli jsem byla naštvaná, ale pak jsem uviděla co usejí dělat ostatní...

Takhle to šlo deset let. Měla jsem 20 a v tu chvíli se stalo něco na co se nedá jen tak zapomenout. Přišli dvě dívky, shodou okolností sestry. Jedna měla 24 a ta druhá 16.

Měla jsem plán jak z nich dostat informace.
"Takže si to projedeme ještě jednou. Co jim řekneš?"
"Řeknu jim, vítejte v říši mrtvých a budu si hrát, že jsem jejich kamarádka. Potom od nich získám informace o válce a nakonec je zabiju."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama