Duben 2016

Další ostatní

15. dubna 2016 v 8:00 | Hiyori
Ahoj minaj jsem tu s dalšlí totální blbostí.
Jak jsem slíbila dávám sem vlastnní tvorbu :D, taky mi přijde že bych měla Ostatní přejmenovat na Totální blbosti. Copak v tomhle "článku" najadete?? Samozřejmě total blbostí.
Takže hnedka začnu tím, že díky povinýmu cermatu(jeden s tipů přijmaček) máme zítra(pátek) volno. JUPÍ!! Aa jak už jsme u té školy tak jsem si teďka začala povídat se spolužákam kterej taky kouká na anime. Celkem často se dohadujeme o tom jestli je Tokyo Ghoul gore nebo ne. Popravdě já sem si stáhla první díl v deseti letech a nevydržela jsem se na to koukat. A to mi podle mě drastický věci moc nevadí. No co... Dále bych chtěla popřát všem kteří se budou hlásit na gympl nebo střední hodně štěstí. Ty nervy já moc dobře znám. FUJ!! No teď, ale dále. Jak sem psala o povídkách tak já e knim budu asi vracet častěji a stejně i k anime. Ještě s tím spolužákem probíráme Death Note dřív mi to přišlo jako menší blbost, ale teď jsem si to celkem oblíbila. Né že bych to už viděla(mám v plánu), ale kámoška říkala že ta manga je dobrá a právěžě ten spolužák mi řekl že i anime je dobrý a i s ČESKÝM Dabingem :D.
Tak jo tady máte odkaz na jedničku: https://www.youtube.com/watch?v=MNmyygio1xA (asi váš zase bude čekat kopírování)
A tady moje tvorba. Je první tak prosím né moc silné kritiky, jsem teprve učeň:
A tady něco na uklidnění po té hrůze nahoře(freedom anime) :

Hyouka

15. dubna 2016 v 7:00 | Hiyori |  Anime
No jak jen to ohodnotit. Né že by to bylo nějak špatný anime, ale ani to nepatří mezi nejlepší který sem viděla. Ale ohodnoťteto sami. :)

Žanr: Ze života, Škola, Detektivní, Dospívání, Záhady

Odkaz: http://shirai.cz/anime-zobraz/9087/hyouka/ (Registrace-NUTNÁ)
http://www.hns.moe/anime/hyouka

Tohle anime je o klubu klasické literaturi. Nazačátku v klubu není nikdo a Hótaroa poprosila jeho starší sestra která v klubu dříve byla aby tam začal chodit. V klubu se seznámí ještě s jednou dívkou- Čitandou. Hótaro a Čitanda časem se do klubu přidají Ibara a Fakube. A všichni spolu budou řešit různé záhady. Hótarovo moto je něco ve stylu: Čím míň práce tím líp. Dvěmi slovy je extrémě líný. Zvládnou spolu všichni vyřešit velký počet záhad který na ně čeká?

Brothers conflict

8. dubna 2016 v 7:00 | Hiyori |  Anime
Ahooj minaj. Hádejte co provás mám??? Harém na ruby- 13 bratrů a 1nevlastní sestra jak to dopadne? Ale teď už k popisu.

Žánr: Bishounen, Podle novely, Shoujo
Odkaz: http://www.hns.moe/anime/brothers-conflict

Jak už jsem psala na úvodu - 13 bratrů a 1 nevlastní sestra. Nejstaršímu bratrovi je 32 let a nejmladšímu deset. Naší hlavní hrdince je šestnáct. Chi táta si vzal matku těcto třinácti bratrů, Chi se přestěhovala ke svím novím nevlastním bratrů a Juli(její veverka) se stal jejím ochráncem před těmito "zvířaty".

Další ostatní :D

5. dubna 2016 v 14:08 | Hiyori |  Ostatní
Ahoj Minaj. Už delší dobu jsem nenapsala článek který se "netýká" anime tak jsem se rozhodla napsat další TOTÁLNÍ blbost :D.

Rozhdla jsem se s vámi podělit o další stránku s odkazy na anime online a další hromadu blbostí vám semka vecpu :* .
Ten odkaz je: https://tanimenemund.wordpress.com (asi budete muset kopírovat adresu URL)
Je to dobrá stránka a může te si vybrat jestli chcete cz nebo sk titulky(kliknetesi- české překlady/slovenské překlydy).
Já osobně nemám vždy chuť číst sk titulky hlavně večer když už jsem unavená, tak se to podlemě hodí :). Neporadími někdo nějaké anime(nutně!)?? Poslední dobou nemůžu najít anime ktarý se mi pořádně líbí- jak ste si mohli všimnout miluju romanťáky, ale zase to nesmí bít přehnaná slaďárna jako např Kimi ni todoke. Tenhle týden jsem musela zůstat dva dny doma a to je důvod proč pčináším další článek. Chci psát víc článků než jen ty páteční... Tak uvidíme jak to dopadne kdybyste chtěli nějakou další povídku ode mě (Hiyori) tak pište Zpráva autorovi(levej roh). Ale pokud byste něco chtěli celímu tým ta napište na e-mail: animesny3@gmail.com nebo animesny@seznam.cz. Ano máme dva mejl. A si se ptáte proč nepsat stejně jako u povídky. Je to jednoduché když jsem zakládala blog tak jsem měla jenom soukromeej mejl a s holkama jsme pak chtěli mít aji jeden společnej. A z tohéhle slohovky nám vyplívá že ten mejl je SUKROMEJ tak tam nepsat blbosti. Ok?
Teď zas k něčemu jinýmu. Zkoušela jsem nakreslit část jednoho obrázku takže kdybyste chtěli můžete mi sem obrázky taky dát a asi uděláme vyřazovačku :D. Kdyžtak to platí do té doby než se tady objeví minimálně 5 obrázků, takže počítám asi tak rok. Kdyžtak mě na FB najdete jako Iki Hiyori, jako úvodku mám svího avatara. :)


trochu otočený(je tam moje jméno toho si nevšímejte :D)
Chcete moji tvorbu jestli jo tak stačí napsat do komentu jo :D
tohle není moje ale líbí se mi :*

Akagami no Shirayuki-hime

1. dubna 2016 v 7:00 | Hiyori |  Anime
Boží anime, KRÁSA ;-) !!!

Žánr: Romantické, Drama, Fantasy, Minulost, Komedie, Chladné zbraně

Odkaz: http://www.hns.moe/anime/akagami-no-shirayukihime
http://shirai.cz/anime-zobraz/9417/akagami-no-shirayukihime/

Tohle anime se děje v minulosti kdy ještě byly princové a království snad všude.
Shirauki je kořenářka která má krásně rudé vlasy. Narodila se v království kde je princ který chce být ten nejlepší (u ostatních princů nemá zrovna dvakrát tak dobrou reputaci). No a tenhle princ Raj chce aby se Shirauki stala jeho manželkou. Ona si však ostříhá vlasy a uteče do vedlejšího království kde se seznámí s moc pěkným klukem jménem Zen. Ze Zena se nakonec stene druhý koruní princ království Clarines.